Представників громад Прикарпаття запрошують до участі в конкурсі проектів

Громадська організація «Центр Політичних Студій», виконавець проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», який впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у квітні-травні здійснила візити у сім ОТГ-партнерів програми «DOBRE» Івано-Франківської області: Білоберізької, Верхнянської, Печеніжинської, Старобогородчанської, Більшівцівської, Нижньовербізької, Матеївецької громад.

Активісти та експерти організації провели цілий ряд зустрічей із керівництвом громад, старостами, молодіжними радами ОТГ, місцевими активістами та ініціативними групами, членами громадських організацій. Основними завданнями були презентація програми робіт що будуть здійснюватися в найближчий рік, а також донесення інформації до зацікавлених осіб та організацій про конкурс проектів.

Читайте також: До розвитку ОТГ Прикарпаття залучать франківських студентів

ЦПС запрошує місцеві громадські організації та ініціативні групи з вищезгаданих громад-партнерів програми DOBRE у Івано-Франківській області подати заявки на участь у конкурсі проектів «Місцеві ініціативи для розвитку громад».

Заявки можуть бути подані до 31 травня 2018 року включно. Тривалість проектів – до трьох місяців. Впровадження проектів повинно початися не пізніше 1 серпня 2018 року. Заявки приймаються на електронну адресу cps.if.ua@gmail.com

Метою конкурсу є активізація мешканців громад та залучення їх до прийняття рішень і реалізації розвиткових ініціатив у громадах.

Детальніше про напрямки проектної діяльності, розмір бюджету підтримки, умови участі, критерії оцінки проектів, якими керуватиметься журі можна познайомитися на сайті організації – http://www.cps.net.ua/cps_ogoloshue_konkurs_subgrantiv_dlia_prykarpatskyh_gromad/

Галицький Кореспондент

Галицький Кореспондент

Галицький Кореспондент

Галицький Кореспондент

Галицький Кореспондент

Галицький Кореспондент

Поширити у соціальних мережах