Центр Політичних Студій вчергове перевірив франківських депутатів на відповідальність: Приймальня Депутата №7

Протягом січня та лютого 2019 року журналісти ГО “Центр Політичних Студій” здійснювали громадську перевірку приймалень депутатів Івано-Франківської міської ради. Це уже 7-й за рахунком випуск програми “Приймальня депутата”.

Депутатський прийом – обов’язок депутата місцевої ради. Згідно законодавства – депутат щонайменше раз на місяць повинен проводити публічний прийом громадян. При чому – робити це він мусить персонально.

У 7-му випуску “Приймальні депутата” журналісти відвідали планові прийоми 6-ти депутатів Івано-Франківської міської ради та щотижневий загальноміський прийом громадян.

Керівниця фракції “Об’єднання “Самопоміч” Ірина Кулинич на початку минулого року заявляла про те, що депутатський прийом вона не проводить щомісяця, а призначає тоді, коли їй зручно. в січні 2019 року журналісти її не застали на прийомі громадян, проте була присутня її помічниця, яка зазаначила, що Ірина Кулинич може здійснювати прийом через Skype.

Віталій Бурко з ВО “Свобода” на прийомі був особисто. Депутат розповів, що проведення регулярних прийомів громадян є для нього не надто ефективним – до нього люди більше звертаються на публічних заходах та особисто.

Ще один обранець від ВО “Свобода” Олег Капустяк поділився з журналістами методами депутатської роботи через соціальні мережі.

Журналісти ГО “Центр Політичних Студій” стали першими відвідувачами прийому Михайла Вереса. Останній став депутатом лише наприкінці 2018 року і прийшов на заміну екс-меру Віктору Анушкевичусу, який ще в червні минулого року склав депутатські повноваження.

В Івано-Франківській міській раді практикують щотижневий прийом громадян з округів, які не представлені у раді депутатом. Він проходить з 15:00 до 16:00 в кімнаті депутата щочетверга. Цього разу на загальноміському прийомі вдалось застати Романа Марцінківа з ВО “Свобода”.

Депутат з ВО “Батьківщина” Ярослав Горбовий розповів, на які сфери він найчастіше виділяє кошти з депутатського фонду.

Програма “Приймальня депутата” підготовлена Центр Політичних Студій в межах проекту Центр політико-правових реформ«Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» за підтримки Європейського Союзу.

 

Поширити у соціальних мережах