У Старобогородчанській ОТГ представили бюджет для громадян

Бюджет для громадян – це описаний доступною мовою та проілюстрований інфографіками бюджет громади. Саме так позиціонують його експерти Громадського Партнерства “За прозорі місцеві бюджети”. 

Для України, кажуть експерти, це унікальний досвід, перейнятий у європейських країн. Створення і поширення бюджету для громадян необхідне для того, щоб мешканці громади змогли зрозуміти, звідки у громади беруться гроші та куди вони витрачаються.

“Ми створюємо бюджети для громадян для того, щоб мешканцям громад було легше розібратись в бюджеті”, – пояснює експерт Партнерства Михайло Джогола, – “Так громаді легше здійснювати контроль над владою, а влада спрощує процес звітування перед громадою”.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [162.00 B]

8 листопада у Старобогородчанській ОТГ відбулась акція “Впливай на бюджет своєї громади”. В рамках заходу мешканцям презентували бюджет для громадян Старобогородчанської ОТГ та розповіли як можна впливати на бюджет громади. Окрім того, було зібрано 52 пропозиції до бюджету громади на 2019 рік, які будуть передані місцевій владі.

Протягом листопада бюджет для громадян буде поширений у громаді завдяки старостам та депутатам. Також мешканці можуть подати свої пропозиції до бюджету на 2019 рік онлайн. Для цього слід заповнити електронну форму: https://goo.gl/7DcpwR.

Для тих мешканців, які хочуть подати пропозиції у письмовій формі буде передбачена така можливість у місцевому ЦНАПі.

 

Поширити у соціальних мережах