Верхнянській громаді представили бюджет для громадян

В неділю, 11 листопада у Верхнянській ОТГ експерти Громадського Партнерства “За прозорі місцеві бюджети” презентували бюджет для громадян.

Бюджет для громадян – це поданий у доступній формі та з використанням інфографічних матеріалів бюджет громади. Орієнтований він на пересічних мешканців громади та має на меті доступно та просто пояснити їм бюджетний процес. Експерти наголошують, що таким чином мешканці можуть контролювати бюджет своєї громади та розміти, звідки у громаді беруться кошти та куди витрачаються.

“Бюджет будь-якого населеного пункту – це довгий документ, наповнений цифрами та спеціальними термінами. Вони не зрозумілі пересічному мешканцю”, – каже експерт Партнерства Віталій Світлик, – “Бюджет для громадян дозволить владі громади дати відповіді мешканцям на багато запитань, що їх турбують. І дати ці відповіді простою мовою. А громада зможе більше конролювати бюджетні процеси”.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [162.00 B]

У Верхнянській ОТГ участь у акції взяло близько 250 мешканців громади. Вдалось зібрати 18 пропозицій до бюджету на 2019 рік. Ці пропозиції будуть передані органу місцевого самоврядування. Проте інші мешканці громади зможуть протягом наступних трьох тижнів подати свої пропозиції до бюджету онлайн – https://goo.gl/y9KbnD.

 

Поширити у соціальних мережах