У Старобогородчанській ОТГ розповіли про розвиток громади

Сьогодні, 30 травня, в Старобогородчанську ОТГ з робочим візитом прибув Баррі Рід – керівник програми DOBRE, з ним прибули Михайло Олійник – програмний спеціаліст та Ілля Лісогор – програмний помічник.

В рамках робочого візиту заступник голови ОТГ Юрій Іванишин продемонстрував здобутки громади, співробітники DOBRE відвідали села, що входять в Старобогородчанську ОТГ – були в ЦНАПі, будинку культури, поліцейській станції та новій актовій залі, на станції сонячних панелей.

Баррі Рід з приємністю відзначив роботу, яка робиться в ОТГ і що зусилля DOBRE дають результати. Доброго настрою додало й ще те, що в керівника програми сьогодні день народження і йому сьогодні, як він сказав жартома, вперше подарували квіти.

Віталій Світлик – керівник проекту напрямку «залучення громадян» програми DOBRE розповів про проектні заявки, які пишуть зараз конкурсанти на конкурс проектів по субгрантуванню, які здійснює Центр політичних студій. Прийом заявок якраз закінчується 31 травня, а консультанти програми допомагають громадським організаціям та ініціативним групам оформляти власні ідеї в документи, в конкретні конкурсні заявки та бюджети.

Читайте також: Громада під мікроскопом: Старобогородчанська ОТГ

           

Джерело: Галицький Кореспондент

Поширити у соціальних мережах