У Івано-Франківську обговорюватимуть зміни виборчої системи

В четвер, 14 вересня, в Івано-Франківську вудбудеться форум “ВиБОРИ: нові правила”. В рамках форуму експерти  громадської організації “Центр UA” разом із народними депутатами, лідерами міських та обласних осередків політичних партій, експертами, активістами, журналістами та громадянами обговорять зміни виборчих правил в Україні. що дозволять запустити зміни політичних еліт в Україні.

Захід відбудеться в конференц – залі готелю Станіславів. Розпочнеться о 10:30.

На обговорення винесені основні запитання:

  • Яких нових виборчих правил вимагають українці?
  • Хто має визначати місця у партійному списку: київські лідери партій чи виборці в багатомандатних регіональних округах?
  • Яким має бути покарання за порушення виборчих правил?
  • В який спосіб суспільство буде вимагати від влади нового виборчого законодавства?

 

В обговоренні візьмуть участь помічники народних депутатів Анатолія Диріва, Михайла Довбенка, Олександра та Віктора Шевченків, депутати Івано-Франківської міської ради Руслан Терешко (ВО “Батьківщина”), Іван Гарасимко (“Об’єднання “Самопоміч”), Володимир Олійник (“УКРОП”). Член виконкому Олексій Петечел (БПП “Солідарність”). Експерти Центру UA Інна Борзило – лідерка напрямку “Рівний доступ до політики” та Андрій Андрушків – лідер напрямку “Контроль публічних фінансів”.

Участь народних депутатів Юрія Тимошенка, Юрія Солов’я та Юрія Дерев’янка наразі уточнюється.

“Ми відзвітуємо про те, яку домашню роботу ми зробили за підсумками першого туру. За результатами обговорень в першому турі ми презентуємо формулу рішень, яку вдалось звести з отриманих даних та обговоримо її. Результатом нашої роботи ми бачимо ухвалене рішення про впровадження відкритих регіональних списків”, – зазначає Інна Борзило.

Захід відбудеться в рамках туру “ЗміниТИ”, метою якого є залучити найактивніші спільноти країни до вироблення нової державної політики.

В рамках туру експерти проводитимуть в Івано-Франківську ряд заходів, ознайомитись з якими можна за посиланням.

За детальною інформацією звертатись до Віталія Світлика – (066) 126 84 25

Поширити у соціальних мережах